Університет представлено на міжнародному навчальному семінарі з радіаційної безпеки

Міжнародний навчальний семінар «Train-the-Trainers» Workshop for Radiation Protection Officers під егідою Міжнародного Агентства з Атомної Енергії (МАГАТЕ) проводився в м. Нікосія (Кіпр) з 23 листопада по 3 грудня 2023 року. КНУ імені Тараса Шевченка на семінарі представляла директорка Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Людмила Асламова.

Під час роботи семінару пані Асламова висвітлювала сучасні вимоги МАГАТЕ щодо навчання відповідальних за радіаційну безпеку в установах, впровадження новітніх методик викладання для дорослих, планування навчального процесу з радіаційної безпеки, теорії та особливості практичної побудови навчального процесу тощо; провела зустрічі з офіцером Міжнародного агентства з атомної енергії.

Людмила Іванівна має статус експерта МАГАТЕ, успішно склала іспит департаменту безпеки ООН, що дало можливість взяти участь у роботі навчального семінару у якості одного з 4-х експертів / лекторів Міжнародного агентства.

Учасниками семінару стали 29 фахівців з радіаційної безпеки з 23 країн світу, а саме медичні фахівці, вчені з провідних закладів освіти та наукових центрів, представники регулюючих органів з Азербайджанської Республіки, Боснії та Герцеговини, Республіки Болгарія, Грецької Республіки, Республіки Словенія, Республіки Польща, Румунії, Республіки Вірменії, Республіки Мальта, Республіки Молдови, Республіки Таджикистан, Турецької Республіки, Канади, Киргизької Республіки, Республіки Кіпр, Латвійської Республіки, Французької Республіки, Республіки Хорватія, Республіки Естонія тощо.

За оцінками слухачів та організаторів зазначений захід пройшов на найвищому рівні та був надзвичайно корисний для учасників.

 

Директор Навчально-наукового

центру радіаційної безпеки                       Людмила АСЛАМОВА