Міжнародний навчальний курс з радіаційної безпеки для інспекторів Республіки Киргизстан

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченкав рамках реалізації Програми технічного співробітництва МАГАТЕ, з 5 листопада 2018 року по 16 листопада 2018 року успішно провів міжнародний навчальний курс з радіаційної безпеки для 11 інспекторів Державної інспекції екологічної та технічної безпеки при Уряді Киргизької Республіки.

Під час активного професійного спілкування проводився ретельний аналіз міжнародних та українських нормативно-правових актів з радіаційної безпеки з метою їх імплементації в законодавство Республіки Киргизстан. Зацікавленість та жваве обговорення викликали питання впровадження культури безпеки при використанні джерел іонізуючого випромінювання, поводження в радіоактивними відходами, підготовка фахівців з медичної фізики та радіаційної безпеки.

 Всі міжнародні завдання від МАГАТЕ були успішно виконані у повному обсязі.

 Ми пишаємось тим що з усіх навчальних центрів на пострадянському просторі було обрано саме Україну, наш Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Л. І. Асламова, директор ННЦ радіаційної безпеки