Участь Навчально-наукового центру радіаційної безпеки у роботі міжнародного навчального семінару «Train-the-Trainers»

Директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Асламова Людмила Іванівна з 02 червня по 09 червня 2018 року прийняла участь у роботі міжнародного навчального семінару «Train-the-Trainers» Workshop for Radiation Protection Officers що проводився під егідою Міжнародного Агентства з Атомної Енергії (МАГАТЕ) у Республіки Таджикистан (м. Душанбе).

Л.І.Асламова отримала статус експерта МАГАТЕ, успішно склала іспит департаменту безпеки ООН, що дало можливість взяти участь (у якості експерта/лектора МАГАТЕ) у  роботі міжнародного навчального семінару з радіаційного захисту.

Семінар проходить втрете та направлений на імплементацію стандартів навчання відповідальних за протирадіаційний захист Під час роботи семінару висвітлювались сучасні вимоги МАГАТЕ, щодо навчання відповідальних за радіаційну безпеку, впровадження новітніх методик викладання для дорослих, планування навчального процесу з радіаційної безпеки, теорії та особливості практичної побудови навчального курсу тощо. Особливу увагу на семінарі приділяли питанням перевірки та контролю отриманих знань, точності донесення та сприйняття аудиторією важливої інформації з питань радіаційної безпеки різними категоріями слухачів.

Учасниками семінару були 19 фахівців з радіаційної безпеки з 11 країн світу, а саме медичні фахівці, вчені з провідних наукових центрів, представники регулюючих органів з Азербайджану, Бєларусі, Болгарії, Сербії, Молдови, Таджикистану, Киргизстану, Хорватії, Естонії тощо. Україна та Київський національний університет імені Тараса Шевченко були представлені Асламовою Л.І – директором Навчально-наукового центру радіаційної безпеки університету, яка успішно провела семінар в якості одного з 2-х експертів/лекторів МАГАТЕ.

За оцінками слухачів та організаторів зазначений захід пройшов на найвищому рівні та був надзвичайно корисний для учасників.

Всі завдання від МАГАТЕ були успішно виконані у повному обсязі.

 

Директор

Навчально-наукового центру

радіаційної безпеки                                                                Л.І.Асламова