Співробітниками Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2022 році проведено 9 курсів підвищення кваліфікації «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» для слухачів із різних регіонів України.
Навчально-науковим центром радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2022 році було успішно проведено 9 курсів підвищення кваліфікації «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» для фахівців з різних регіонів України.
Протягом 2022 року на курсах пройшли навчання та перевірку знань 554 особи: із них 499 осіб пройшли навчання за час воєнного стану в Україні, у тому числі із територій активних бойових дій; слухачами курсів були також і 21 співробітник Університету. Медичні фахівці серед слухачів курсів становлять 83,4%, що на 19,1% більше порівняно з 2021 роком.
Навчання й перевірка знань відбувалися відповідно до вимог Наказу Державної інспекції ядерного регулювання України від 02 жовтня 2014 року № 143 «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії».
Слухачі опанували курс «Радіаційна безпека при здійснені окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії» з обсягом навчального часу 50 годин відповідно до професійної (сертифікатної) програми. Підвищення кваліфікації здійснено з використанням технологій дистанційного навчання. Програма навчання (підвищення кваліфікації) та перевірки знань «Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії (виробництво і використання джерел іонізуючого випромінювання, перевезення радіоактивних матеріалів, робота з радіоактивними відходами)» розроблена для персоналу і посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії. Саме тому варіативність блоків забезпечує профільність підготовки та її якість.
Навчання слухачів за програмою не тільки впливає на зростання їх компетентності, а й сприяє підвищенню репутації Київського національного університету імені Тараса Шевченка на міжнародному рівні, набуттю конкурентних переваг, укріпленню, збереженню власних позицій на ринку освітніх послуг та розширенню партнерських зв’язків.
До процесу підвищення кваліфікації, окрім професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, залучаються найкращі фахівці та науковці, переважно кандидати та доктори наук, з Держатомрегулювання України, НАМН України, МОЗ України тощо.
Вітаємо наших відмінників!
- Педаш Тетяна Федорівна – головна медична сестра, ТОВ “Верум Експерт”.
- Мірошниченко Сергій Іванович – директор, ТОВ “Науково-виробниче об’єднання ТЕЛЕОПТИКА.
- Когут Олександр Володимирович – молодший науковий співробітник, ДП “Укрметртестстандарт”.
- Новерко Ірина Василівна – завідувач відділення радіонуклідної діагностики, Державна установа “Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України”).
- Дидюк Михайло Васильович – інженер з ремонту та налагодження, ТОВ “Ксенко”.
- Дереза Євген Ігорович – інженер з ремонту та налагодження, ТОВ “Ксенко”.
- Михайловська Валентина Василівна – рентгенолаборант, КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня”.
- Нємцева Юлія Віталіївна – медичний директор, ТОВ “Медистар”.
- Бурба Василь Іванович – електромеханік з ремонту і технічного обслуговування рентгенівського обладнання, ФОП Заровський Микола Іванович.
- Пономаренко Людмила Володимирівна – головний експерт з дорогоцінних металів відділу експертизи цінностей, Національний банк України.
- Максименко Андрій Михайлович – заступник генерального директора, керівник відділу технічного забезпечення досліджень МРЛ, Державна науково-дослідна установа “Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології”.
- Шумченко Олеся Юріївна – інженер з охорони праці, Приватне акціонерне товариство “Елопак-Фастів”.
- Пушкін Станіслав Олександрович – інженер-технолог, ТОВ “Патон Турбайн Текнолоджіз”.
- Дрига Дарія Юріївна – лікар-рентгенолог, ТОВ “Медичний центр “Добробут-поліклініка”.
- Солодкий Андрій Анатолійович – лікар-рентгенолог, КНП “Київський міський клінічний онкологічний центр”.
- Жолудєва Катерина Нугзарівна – начальник відділення променевої діагностики, Військова частина А3120.
- Герман Владислав Сергійович – сервісний інженер, ТОВ “Медгарант”.
- Бутко Світлана Леонідівна – рентгенолаборант, КНП “Перша Черкаська міська лікарня”.
- Слобожан Дмитро Володимирович – слюсар з КВПіА (електромеханіка) 6 розряду, Банкнотно-монетний двір Національного банку України.
- Серединський Андрій Володимирович – начальник відділу ОП, ТОВ “Шлюмберже Сервісез Україна”.
Співробітники Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
- Омельченко Алла Миколаївна – інженер;
- Яковенко Олексій Михайлович – молодший науковий співробітник;
- Тимошенко Мар’яна Вікторівна – провідний інженер;
- Андрушко Людмила Миколаївна – провідний фізіолог;
- Безшийко Олег Анатолійович – доцент;
- Бункевич Олексій Леонідович – провідний інженер;
- Гомон Олена Олександрівна – інженер 2 категорії;
- Калініченко Дмитро Володимирович – стажист- дослідник;
- Онанко Анатолій Петрович – старший науковий співробітник;
- Подуст Галина Петрівна – провідний інженер;
- Роїк Олександр Сергійович – професор.
Слухачі висловили задоволення максимальною наближеністю лекційного матеріалу до їхніх потреб та набутими знаннями, що конче необхідні як в умовах воєнного стану, так і у повсякденній практиці.
За інформацією директорки ННЦРБ КНУ, Людмили Асламової