Медична фізика – 2012

English

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Шведський регулюючий орган з радіаційної безпеки

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ міжнародного семінару „Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології”, який відбудеться з 27 по 28 вересня 2012 року за участі фахівців з провідних навчальних, медичних, наукових та регулюючих установ країн ЄС, Білорусі, Росії, України, а також представників з Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров’я, Академії медичних наук, Державної інспекції ядерного регулювання України.

Семінар проводиться за підтримки Шведського регулюючого органу з радіаційної безпеки в рамках проекту “Система забезпечення і контролю якості в медичній радіології, фаза 2”.

Спонсор семінару ТДВ «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання»

 

Тематика семінару

Секція 1. Підготовка медичних фізиків вищими навчальними закладами. — Навчальні програми. — Клінічна практика. — Підвищення кваліфікації.

Секція 2. Нормативно-правові аспекти супроводження використання ДІВ у сфері охорони здоров’я. — Імплементація міжнародних вимог в національне законодавство. — Вдосконалення адміністративно-правового регулювання поводження з джерелами іонізуючого випромінювання у медицині.

Секція 3. Інноваційні технології в медицині. Променева діагностика. Радіотерапія. Ядерна медицина. — Фундаментальні дослідження.

Секція 4. Радіаційна безпека. Забезпечення та контроль якості в радіології. Радіотерапевтичні ризики та радіаційні аварії в радіології. Організація та управління радіаційною безпекою.

Програма семінару буде викладена 24 вересня 2012 року в розділі «Програма»

Семінар буде проходити в головному корпусі університету, див. «Місце проведення», «Важливі дати»

У семінарі можливі дві форми участі офіційна та неофіційна, особливості описані в розділі «Реєстрація». Організаційний внесок відсутній.

Для офіційних учасників витрати, пов’язані з перебуванням на семінарі покриваються організаторами, а саме проживання 26 – 28.09.2012 р., харчування. Проїзд покривається за рахунок сторони, що відряджає учасника семінару. Деталі проживання та харчування офіційних учасників, розділ «Проживання». Офіційну участь підтверджують організатори.

Планується видання збірника матеріалів доповідей до початку проведення семінару. Робочі мови семінару українська, російська, англійська. Вимоги до оформлення статей в розділі «Публікації».

За додатковою інформацією звертайтесь до розділу «Контакти»