Медична фізика – 2013

English

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Шведський регулюючий орган з радіаційної безпеки

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує Вас взяти участь у роботі ІІІ міжнародного семінару „Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології”, який відбудеться з 06 по 07 червня 2013 року за участі фахівців з провідних навчальних, медичних, наукових та регулюючих установ країн ЄС, Білорусі, Росії, України, а також представників з Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Національної академії медичних наук, Державної інспекції ядерного регулювання України.

Семінар проводиться за підтримки Шведського регулюючого органу з радіаційної безпеки в рамках проекту “Система забезпечення і контролю якості в медичній радіології, фаза 2”.

Тематика семінару

Секція 1. Навчання та підготовка медичних фізиків.

Секція 2. Інноваційні радіаційні технології в медицині.

Секція 3. Радіаційний захист та ядерна безпека.

Програма семінару буде викладена 23 травня 2013 року в розділі «Програма»

Семінар буде проходити в головному корпусі університету, див. «Місце проведення», «Важливі дати»

У семінарі можливі дві форми участі офіційна та неофіційна, особливості описані в розділі «Реєстрація». Організаційний внесок відсутній.

Для офіційних учасників витрати, пов’язані з перебуванням на семінарі покриваються організаторами, а саме проживання 05 – 07.06.2013 р., харчування. Проїзд покривається за рахунок сторони, що відряджає учасника семінару. Деталі проживання та харчування офіційних учасників, розділ «Проживання». Офіційну участь підтверджують організатори, перевага надається доповідачам.

Планується видання збірника матеріалів доповідей до початку проведення семінару. Робочі мови семінару українська, російська, англійська. Вимоги до оформлення статей в розділі «Публікації».

За додатковою інформацією звертайтесь до розділу «Контакти»